Privatumo politika

Klientas, norėdamas užsisakyti prekių iš taupusbustas.lt el. parduotuvės, privalo užsiregistruoti internetinėje pardutuvėje ir prisijungti su savo registracijos vardu ir slaptažodžiu.

Klientui užsakant prekes, turi būti nurodomi prekių pristatymui būtini asmeniniai kliento duomenys: vardas; pavardė; adresas, kuriuo bus pristatomos prekės; telefono numeris; kiti, pristatymui būtini duomenys. Taupusbustas.lt patvirtina, jog šie duomenys bus naudojami tik prekių užsakymo ir pristatymo tikslais. Taupusbustas.lt įsipareigoja neatskleisti jokios kliento informacijos trečioms šalims. Bet kokios kitos asmeninės kliento informacijos atskleidimo trečiosioms šalims išimtys visais atvejais derinamos su klientu. Visais kitais atvejais tretiesiems asmenims bet kokie kliento asmeniniai duomenys gali būti atskleidžiami tik LR teisės aktuose numatytais atvejais.

Klientas, užsiregistruodamas taupusbustas.lt el. parduotuvėje bei užsakydamas prekes, įsipareigoja saugoti ir niekam neatskleisti savo prisijungimo duomenų. Kartu, klientas patvirtina, jog jis yra pilnametis ir turi teisę užsakyti prekes taupusbustas.lt el. parduotuvėje. Tuo atveju, jeigu klientas atskleidžia savo prisijungimo duomenis, taupusbustas.lt atleidžiama nuo bet kokios su tuo susijusios atsakomybės.